Uživatelské nástroje


Přihlášení

Aplikace GisOnline umožňuje prohlížení projektů bez přihlášení (veřejné projekty), přístup k projektu může být podmíněn přihlášením uživatele (či k jeho části).

Pro přihlášení k projektu musí mít uživatel svůj účet. Pro registraci nového účtu kontaktujte obchodní oddělení firmy TopGis, s.r.o. na obchod@topgis.cz. Přihlášení je dostupné po kliknutí na „Přihlásit“ v pravém horním rohu stránky gisonline.cz.

 Přihlášení

Při přihlášení ze stránky gisonline.cz vstoupíte do Galerie projektů, kde se zobrazí projekty přiřazené k přihlášenému uživateli.

Ve veřejném projektu se lze přihlásit pomocí odkazu „Přihlášení“ v hlavičce pravého panelu. Po přihlášení se odkaz „Přihlášení“ změní na ikonu uživatele, kde je k dispozici správa uživatelského účtu možnost odhlášení.

Po kliknutí na „Můj účet“ jsou zobrazeny informace o uživateli a možnost změnit si heslo. Při změně hesla je nutné zadat svoje současné heslo a dvakrát nové heslo, které se musí lišit od současného.

Pomocí odkazu „Zapomenuté heslo“ lze obnovit zapomenuté heslo. Po zaslání žádosti Vám bude zaslám mail, pomocí kterého lze obnovit zapomenuté heslo. Podmínkou obnovení hesla je, aby dané uživatelské jméno mělo právo na obnovu (toto nastavuje administrátor uživatelů)

Pomocí ikony Galerie projektů se zobrazuje seznam přiřazených projektů v pravém panelu aplikace pro přihlášeného uživatele.


Nástroje pro tento web