Uživatelské nástroje


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
go:login [21.12.2018 09:42]
TopGis
go:login [21.12.2018 09:52] (aktuální)
TopGis
Řádek 9: Řádek 9:
 Při přihlášení ze stránky //​gisonline.cz//​ vstoupíte do Galerie projektů, kde se zobrazí projekty přiřazené k přihlášenému uživateli. Při přihlášení ze stránky //​gisonline.cz//​ vstoupíte do Galerie projektů, kde se zobrazí projekty přiřazené k přihlášenému uživateli.
  
-Ve veřejném projektu se lze přihlásit pomocí odkazu "​Přihlášení"​ v hlavičce pravého panelu. Po přihlášení se lze tamtéž odhlásit.+Ve veřejném projektu se lze přihlásit pomocí odkazu "​Přihlášení"​ v hlavičce pravého panelu. Po přihlášení se odkaz "​Přihlášení"​ změní na ikonu uživatele, kde je k dispozici správa uživatelského účtu možnost odhlášení. 
 + 
 +Po kliknutí na "Můj účet"​ jsou zobrazeny informace o uživateli a možnost změnit si heslo. Při změně hesla je nutné zadat svoje současné heslo a dvakrát nové heslo, které se musí lišit od současného.
  
 Pomocí odkazu "​Zapomenuté heslo" lze obnovit zapomenuté heslo. Po zaslání žádosti Vám bude zaslám mail, pomocí kterého lze obnovit zapomenuté heslo. Podmínkou obnovení hesla je, aby dané uživatelské jméno mělo právo na obnovu (toto nastavuje administrátor uživatelů) Pomocí odkazu "​Zapomenuté heslo" lze obnovit zapomenuté heslo. Po zaslání žádosti Vám bude zaslám mail, pomocí kterého lze obnovit zapomenuté heslo. Podmínkou obnovení hesla je, aby dané uživatelské jméno mělo právo na obnovu (toto nastavuje administrátor uživatelů)

Nástroje pro stránku

Nástroje pro tento web