Uživatelské nástroje


Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
go:tools:panotool [13.04.2018 08:49]
TopGis
go:tools:panotool [13.04.2018 08:53] (aktuální)
TopGis
Řádek 5: Řádek 5:
 Tato skupina nástrojů zpřístupňuje //​panoramatické snímky// z mobilního mapování společnosti TopGis, s.r.o. Jedná se o rozšiřující modul GisOnline, který může být dostupný celý nebo jen jeho část, například pouze nástroj pro prohlížení panoramat. Tato skupina nástrojů zpřístupňuje //​panoramatické snímky// z mobilního mapování společnosti TopGis, s.r.o. Jedná se o rozšiřující modul GisOnline, který může být dostupný celý nebo jen jeho část, například pouze nástroj pro prohlížení panoramat.
  
-Dostupné panoramatické snímky v mapě zobrazuje **vrstva ​Dostupnost panoramat**. Středy panoramat se v mapě zobrazují modrými body.+Dostupné panoramatické snímky v mapě zobrazuje ​vrstva ​**Dostupnost panoramat**. Středy panoramat se v mapě zobrazují modrými body.
  
 Klinutím na ikonu **Panorama** nástroje v drobečkovém menu pravého panelu se zobrazí panel s dalšími nástroji ​ {{:​go:​tools:​ico_pano_toolbox.png?​150|}} : Klinutím na ikonu **Panorama** nástroje v drobečkovém menu pravého panelu se zobrazí panel s dalšími nástroji ​ {{:​go:​tools:​ico_pano_toolbox.png?​150|}} :

Nástroje pro stránku

Nástroje pro tento web